Boy 13

Snědl jsem kousek plastového obalu, co dělat?

Nejspise jsem snedl kousek plastoveho obalu od sunky jak se otevirala, tak mi tam kousek nejspise odpadl a ja to ,,primichal" pod tu sunku a snedl to. Mam jet do nemocnice nebo co delat? A co obecne se stane kdyz clovek treba spolkne kousek plastove vidlicky atdl.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Plasty, určené pro potravinářství, by neměly byt škodlivé zdraví. Tělo si s tím poradí, žádný strach.

Další odpovědi
elkon

Jestli ho potřebuješ, tak si na něj počkej.

Edison

Na nemocnici je pozdě. Musíš OKAMŽITĚ operovat! Otevřít žaludek a vyndat všechno, co tam nepatří, jinak UMŘEŠ!!!

Kryšpín

Zjistit výrobce a podat žalobu pokud na obale nebylo řádné upozornění " Obal není určen k požití jako strava " žádat z důvodů psychické újmy a nevýrazné chuti finanční náhradu.

zjentek

Já snědl burrito i s alobalem a přežil jsem! (/Jako jenom kousek.)