bububabu

Smažení v ActiFry, je opravdu tak chutné?

Zajímá mě, vy co ho vlastníte, jak chutnají takto připravené hranolky a hlavně maso, s jednou lžičkou oleje a jestli není maso spíše vařené nebo dušené nežli smažené.
Děkuji za odpověd.

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Není, hranolky tedy moc nejíme, ale dělali jsme je v tom jednou a stálo to za ..... Jediné co v tom děláme jsou brambory ve slupce – američáky s kuřecím (možná kdyby nebyly hranolky předsmažené, že by se to taky dalo). Společně s tím děláme i kuřecí maso, které přidáváme později. Samotné maso v tom neděláme, ale bylo by dle mého spíše smaženo-pečené.