pokazdejinak

smazané otázky bez odpovědí…

před časem mi byly postupně smazané dvě otázky, myslela jsem proto, že zůstaly nezodpovězené… ale teď jsem zjistila, že tu zůstávají otázky bez odpovědi až 522 dnů… o ty 2 bodíky mi fakt nejde, ale jaká jsou tedy ta pravidla?
Doplňuji:
… nebyly přesunuté, prostě zmizely… ani ten vysvětlující e-mail nedorazil :/ takže ani nebylo koho se zeptat
měla jsem 10 položených otázek a najednou jich bylo 9 – u takhle malých počtů se to pozná ;) …pak jsem měla znovu 10 a za čas zase 9 – já navíc nejdřív přemýšlela, co to vlastně bylo za otázky, tou starší si nejsem jistá doteď, ale v té novější byla vlastně odpověď – odkaz na muziku… nvm, co mohlo komu vadit :/

Nejlepší odpověď
arygnoc

pravidla jsou podivná.

otázky a bodíky žijí svým životem.

Další odpovědi
iceT

Nemyslím,že vždy admin zdůvodní přesunutí otázky.I mě bylo asi 10 otázek přesunutých do anket a zábavy a zdůvodnění od admina přišlo tak jednou,možná dvakrát.Takže spíš se dotazy někomu znelíbily a proto je přesunul.

Elk

Možná je admin přesunul do Ankety a zábava, to se stává, ale v tom případě posílá email s odůvodněním.