Avatar uživatele
pokazdejinak

smazané otázky bez odpovědí…

před časem mi byly postupně smazané dvě otázky, myslela jsem proto, že zůstaly nezodpovězené… ale teď jsem zjistila, že tu zůstávají otázky bez odpovědi až 522 dnů… o ty 2 bodíky mi fakt nejde, ale jaká jsou tedy ta pravidla?
Doplňuji:
… nebyly přesunuté, prostě zmizely… ani ten vysvětlující e-mail nedorazil :/ takže ani nebylo koho se zeptat
měla jsem 10 položených otázek a najednou jich bylo 9 – u takhle malých počtů se to pozná ;) …pak jsem měla znovu 10 a za čas zase 9 – já navíc nejdřív přemýšlela, co to vlastně bylo za otázky, tou starší si nejsem jistá doteď, ale v té novější byla vlastně odpověď – odkaz na muziku… nvm, co mohlo komu vadit :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Elk, hanny 2, dědapetr, anonym před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

pravidla jsou podivná.

otázky a bodíky žijí svým životem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nemyslím,že vždy admin zdůvodní přesunutí otázky.I mě bylo asi 10 otázek přesunutých do anket a zábavy a zdůvodnění od admina přišlo tak jednou,možná dvakrát.Takže spíš se dotazy někomu znelíbily a proto je přesunul.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Možná je admin přesunul do Ankety a zábava, to se stává, ale v tom případě posílá email s odůvodněním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek