Ejmin

Sluchátka

Bude mi fungovat rádio na Bluetooth sluchátkách od Sony Ericssonu?
Doplňuji:
no jo, jenomže na jejich stránkách píšou u "drátových" že ten konec kabelu je anténa. O rádiu na bezdrátových není ani zmínka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ejmin

Zajímavá 0 před 4074 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
blesk26

Jestli jsem pochopil dobře dotaz ... sluchátka by měly přehrát všechno, co jim telefon pošle - hovory i hudbu a tedy i rádio. Takže nevidím důvod, proč by fungovat neměly.

0 Nominace Nahlásit

petr83

ANo, když máte "drátová" sluchátka tak se používájí i jako anténa, ale neznamená to, že je nezbytně nutné je mít. Jde jen o to, že telefon bez nich může mít problém s přijmem rádia(nedostatečná síla signálu) Takže někde radio naladíte a někde ne.

0 Nominace Nahlásit

GangstaHelper

Vzhledem k tomu, že rádio v telefonu bez zapojených sluchátek ani neotevřete, tak je jasné, že k přehrávání JE nutné mít připojená drátová sluchátka. Je možné, že nějaký atypický telefon toto nevyžaduje, SE to ale asi nebude žádný.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Palecc

čau, já mám dotaz. Máte někdo bluetooth sluchátka? Můžete nějaká doporučit, prosím?

Jurek

čauvec, já mám. Mám je od značky Orava ;) A jsou super.

Palecc

čau, dík, ale prosím můžeš napsat označení? Jaké přesně máš? To by mě pomohlo, díky! :)

Jurek

Jo jo, jsou to bluetooth sluchátka Orava S-350. Píšou o nich třeba zde: http://www.incooltrendy.cz/…

Palecc

Jo dík moc! Podívám se na ně u nich na eshopu, jestli najdu. Tak dík a čau.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika