PEES

Budou sluchatka fungovat a nestane se telefonu nic, když je zapojím do díry na nabíječku?

Dostal jsem sluchátka, která sice pasujou do mého telefonu, ale jen do dírky na nabíječku, budou fungovat a nepoškodí se telefon?

Odpovědi
JájsemRaibek

A co chceš dělat se sluchátkama v dírce na nabíječku? Sluchátka se zapojují do příslušné zdířky na zapojení sluchátek. Nabíječka se zasezapojuje do zdířky na nabíječku.
Je však možné, že máš univesální zdířku jak na nabíječku, tak na sluchátka, ale tehdy jsou u každého použity jen některé konektory.

jáára

Ono existovaly miniUSB sluchátka, ale HTC to mělo jinak a ASUS to měl taky jinak. maximálně nebudou fungovat. To se tenkrát psal rok 2007