IIYAMAHA

Zmizí mně skvrny na rtech od sklenice, jak jsem vysvětlil v popisu?

Skvrna od sklenice

Toto bude asi nečekaná otázka :D
Včera jsem se nudil, a dal si na pusu sklenici a primack jsem si ji
Dělají to snad všichni dětska :/
Ale mě to zůstal flek něco jako sražená krev, není to celé červené, jen červené viditelné tečky a jde to dost vidět
A chci se zeptat zmizne to!?
Nechci vypadat jak dement, i když to co jsem udělal bych typoval na dementa :D
Dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
Muffz

Adept na otázku měsíce :D .

Určitě to zmizne. Můžeš to mazat mastí na sraženiny, třeba Heparoid, abys urychlil uzdravovací proces.

Další odpovědi
aliendrone

Díky, ze srdce jsem se zasmál. (nemyslím to zle, jen upřímně) Jinak se ničeho neboj, je to tak jak píše Muffz. ;) ::D :D