panenka

skvrna od oleje na koberci

včera se mé dceři vylel na koberec olej na smažení zkoušela jsem přes pečící papír to přežehlit a pak vyčistit prostředkem na koberec rano po vyschnutí tam mám ještě větší flek a ted si nevím rady jak to odstranit pomůže mi někdo a napíše mi postup co dělat děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

olej, sádlo – čistící benzín, na vysušení- špejle omotaná vatou
další nečistoty viz link:

Zdroj: http://www.koberce-breno.cz/cisteni-skvrn-kobercu

Další odpovědi
eva

Já na mastné skvrny používám Jar.Polít,rozet­řít,nechat chvíli působit a potom vyčistit.

Zungu

Ahojky já na všechny mastné skvrny používám JAR.Naliješ trochu,vetřeš to do koberce a necháš působit tak čtvrt hodiny a pak to vyprat.Já jsem s tímto způsobem spokojená