zett

Školy jsou zavřené. Mám tam věci. Co dělat? (viz doplnění v popisu otázky)

Škola je zavřená a učitelé jsou ve škole. Když mám však ve školní skříňce věci a potřebuju si je vyzvednout, můžu do té školy jít si je vyzvednout i přes to, že jsou školy zavřené a že je vyhlášen stav nouze? Nebo dostanu se do té školy vůbec?

Odpovědi
Arne1

Napadlo tě použít vynález pana Bella?

Edison

Školy zavřené NEJSOU!!! Je zrušená hromadná výuka!!! Neplácjte nesmysle, nevyvolávejte paniku!!!

Arne1

Edison: situace se mění každou hodinu. Například brněnské Vysoké učení technické – před několika dny byl vyhlášen režim bez studentů (a zaměstnanci dostali pokyn nepodívat ruce a nelíbat se). Včera mi jeden zaměstanec říkal, že právě balí věci na práci doma a odchází, protože škola je úplně uzavřená.