Simulovali jste u svéhp lékaře,aby jste se ulili z vyučování nebo z práce?!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Simuloval jsem abych nemusel na vojnu a stejně mě to nevyšlo.

Další odpovědi
casey

ano, jednou v byvale praci. Zamestnavatel prechodne praci nemel, tak nam to doporucil.

Ella

Ne, nebylo potřeba, pokud jsem potřebovala delší omluvenku na tělák, že nemůžu cvičit, tak mi ji doktorka napsala, dokonce i nabízela :D Ale nebylo to až tak ,jak to teď vypadá – byla jsem nemocná, dostala jsem omluvenku z cvičení a ona mi ji jen o dva týdny prodloužila :D Mám ji ráda :)

iceT

Nikdy,dokonce jsem nebyla ani za školou,nikdy mě nenapadlo to.

salsa verde

Já ano. A rovnou jsem doktorce řekla o co mi jde. Lhát neumím, mám pocit že to mám napsané na čele, že to každý pozná.

anonym

Já byl notoricky zdráv, tak jsem to ani ve škole nemohl využít a byl jsem nucen se na písemky učit, snad mi to i pomohlo k větší zodpovědnosti.
A kdysi u stavební firmy v situaci jakou zmiňuje casey, nám v zimě nakonec hradily placené prostoje ve výši 60% průměrné mzdy.

Ponytail

Ne, nikdy.

zdeny

Na učilišti občas v pátek 🙂

anonym

Víte jaká je moje zkušenost a neuražte se pánové!My holky,jsme v tomhle tak nějak zodpovědnější­.Pamatuju si,že jednou byla chřipková epidemie,chlapi toho využili a pomocí hereckého umění vystřihli chřipajznu přímo ukázkovou.My baby,nám bylo zle,ale závodní řekl,že tam máme teplo,předepsal Harburetu a my pěkně mazaly se zapojit do pracovního procesu.Holt bylo nás tam málo a byla ta epidémie…