Avatar uživatele
anonym

Simulovali jste u svéhp lékaře,aby jste se ulili z vyučování nebo z práce?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, Kerberus, dědapetr, anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Simuloval jsem abych nemusel na vojnu a stejně mě to nevyšlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

ano, jednou v byvale praci. Zamestnavatel prechodne praci nemel, tak nam to doporucil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

Ne, nebylo potřeba, pokud jsem potřebovala delší omluvenku na tělák, že nemůžu cvičit, tak mi ji doktorka napsala, dokonce i nabízela :D Ale nebylo to až tak ,jak to teď vypadá – byla jsem nemocná, dostala jsem omluvenku z cvičení a ona mi ji jen o dva týdny prodloužila :D Mám ji ráda :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nikdy,dokonce jsem nebyla ani za školou,nikdy mě nenapadlo to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Já ano. A rovnou jsem doktorce řekla o co mi jde. Lhát neumím, mám pocit že to mám napsané na čele, že to každý pozná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já byl notoricky zdráv, tak jsem to ani ve škole nemohl využít a byl jsem nucen se na písemky učit, snad mi to i pomohlo k větší zodpovědnosti.
A kdysi u stavební firmy v situaci jakou zmiňuje casey, nám v zimě nakonec hradily placené prostoje ve výši 60% průměrné mzdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ne, nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Na učilišti občas v pátek 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Víte jaká je moje zkušenost a neuražte se pánové!My holky,jsme v tomhle tak nějak zodpovědnější­.Pamatuju si,že jednou byla chřipková epidemie,chlapi toho využili a pomocí hereckého umění vystřihli chřipajznu přímo ukázkovou.My baby,nám bylo zle,ale závodní řekl,že tam máme teplo,předepsal Harburetu a my pěkně mazaly se zapojit do pracovního procesu.Holt bylo nás tam málo a byla ta epidémie…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek