BEAES

šílený řidič

Muž, který agresivním manévrem na D1 málem zabil posádku auta, které vyšoupl z dálnice je vysoce postavený manažer a velmi inteligentní člověk, co si o tom myslíte???

Nejlepší odpověď
kupkina

inteligentní? hmm… snad jen vysoce postavený

Další odpovědi
dudu

Každého z nás peníze, moc a sláva nějak ovlivní., někdo propadne zpupnosti a nadutosti. Moje známá v těchto případech užívá rčení „z hovna přímo přemyslovna“.

Lucimia

Machroval a nemyslel na důsledky! Vůl! Podle mě by měl mít nějaký velký postih. Měl přemýšlet. Spoustu lidí v autě ukazují svou sílu. To je špatně!

Nuk nuk

Postavení v zaměstnání a vysoké IQ ještě nejsou zárukou slušného chování a dobrého vztahu k lidem okolo. Když to vezmu obecně – Hitler a Stalin byli měli dost vysoké postavení a opravdu hodně vysoké IQ – to, co ale vytvořili nebylo známkou příliš dobrého chování a schopnosti dobrých lidkých vztahů.
Ono, když se podíváte na ty záznamy z té D1, tak je na nich znát, že strůjcem není žádný hlupáček – jediné, co jaksi nevypočítal, že ho policie vidí v kameře.

soptik

To co udělal je velmi hanebné. To může udělat jen zamindrákovanej člověk.

anonym

Neomlouvám,co nejde omluvit.Spíš to pochopit.
Obecně se agresivita díky různým tlakům zvyšuje.Na silnici je to obzvlášť vidět. Pán měl nejspíš zkrat.Efekt-jako když bouchne papiňák.Ale uvědomil vzápětí,co provedl-volal sanitku. Možná,že nejvíc se potrestá sám.Pokud je normální.

GangstaHelper

Ano, je to hanebné, ale něčemu takovému se myslím říká „zkratové myšlení“. A člověk pak udělá to, co by nikdy neudělal.

Myslím, že každému se to za život stane (snad ne v takovém případě a rozsahu, jako v tom případě pana řidiče).

ten který je

Nechci ho omlouvat ale možná příčina byla skrytá agresivita která vybuchla a zabila málem nevinné lidi.Co bylo příčinou?To nikdo z nás neví ale můj osobní názor je ten,že ten muž mohl být přepracován a vystaven velkému stresu v zaměstnání.Dnes mnozí lidé dělají od nevidím do nevidím a někde se to projeví.Dnes umírají i mladí lidé na infarkt a lidé jsou dost agresivní.To ale neomlouvá toho řidiče co provedl.

anonym

Inteligentní? Pardon, jeho čin mě přivádí k šílenství. Doufám že se oběsí nebo zastřelí. Jinak mám obavu že bude řídit dál a bude z něho Zorro mstitel. Pod článkem na novinkách v komentářích je jeden komentář nebo byl, ve kterém uživatel popisuje předjíždění autobusu Škodou Superb. Když je před autobusem, řidič z okna vyhazuje šroubky na přední sklo autobusu. Bylo to v Plzeňském kraji.
-
Roland Harzer, Erlangen

Čtvrtek, 1.dubna 2010, 18:53:42 | Souhlasím | Nesouhlasím | +2

kdyz autobus s turisty predjel pomalu jedouci superb,zahy tento predjel autobus a hazel z auta hrstku sroubu na celni sklo busu.(Plzen-Praha)

-
David Baierle, Praha 7

Čtvrtek, 8.dubna 2010, 15:38:15 | Souhlasím | Nesouhlasím | +8

Jak píší v jiných novinách, ten pachatel se jmenuje Luboš Lacina, třeba ho někdo znáte.
http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=195987&ar­ticleId=/krimi/197024-zamestnavatel-dava-od-pirata-z-d1-ruce-pryc-pozastavil-mu-funkci.html&sec­tionId=3

Luboš není žádné zvíře, říkají sousedé řidiče z D1

Muže, který vytlačil z dálnice D1 řidičku mazdy, se nezastává jeho sestra, ale i jeho kamarád a sousedé.

« Zpět na článek

Přidat komentář
Diskuse
Vrah
Tomáš | 10. 04. 2010 10:57

Je to normální zmetek. A co zastání druhé strany ??. Požkozená vypovídala, že na ní ukazoval vulgární gesta, asi z toho leknutí Ne vážně zavřít a na tvrdo. Divím se , že není ve vazbě teď má možnost ovlivňovat svědky.!!!
nevhodný komentář reagovat
ke zvazeni
Tomas | 9. 04. 2010 19:32

Verim, ze pan Lacina opravdu neni „zadne zvire“, ale jeho vuz me predjizdel zhruba 2 minuty pred touto nehodou. Jel jsem priblizne 130 a jen tak tak jsem mu stacil s autem uhnout. Predjizdel jsem kamion a cerny superb opravdu nevypadal, ze by chtel v predjizdecim pruhu brzdit. Odhadoval bych jeho rychlost tak na 170–180, protoze nez jsem si auto prohlednul, bylo pryc. Je pravda, ze kousek za nim jelo dalsi auto podobnou rychlosti. I tak si myslim, ze to byla jeho vina a jeho bezohlednost, protoze kdyby jel tak, jak dle predpisu ma, treba by to dopadlo jinak.
nevhodný komentář reagovat
Pachatel není žádné zvíře ?
Caliga | 9. 04. 2010 17:46

A co byste chtěli? Že v dětství trhal mouchám křídla, kopal spolužáky a nezdravil babičky? Porucha osobnosti může dlouho zůstat skryta. Hezky mluvily učitelky o Kájínkovi i o tom vrahovi, co zastřelil Venclíka. To jen novináři se musí starat o to aby již 100× obehrané téma ještě nevyčichlo, tak musí najít ty sousedky co jim pomáhal s nákupem.
nevhodný komentář reagovat
Koncentrace pozornosti .
Váhavý | 9. 04. 2010 15:03

Problémem je , že pokud má „tolik naježděno“ pak by se takového zkratu neměl jako dostatečněvyjžděný řidič dopustit. Může být jen rád že uváděné následky nejsou trvalé a absolutní.
nevhodný komentář reagovat
Schopnej hoch
bob | 9. 04. 2010 13:34

Přeštu si ten článek ještě jednou a začnu věřit, že ho zaměřili paprskem Marťani a po dalším přečtení dospěju k názoru, že v tom autě vůbec neseděl. Chlapec má asi dlouhý prsty nebo dobrý kamarády, když si může v tisku zařídit takovou obhajobu.
nevhodný komentář reagovat
Je to hodný kluk, říká sousedka
Pavel | 9. 04. 2010 12:32

Já říkám, že je to duševně nevyzrálá osoba a ta nemá na managerské funkci co pohledávát a za volant nepatří už vůbec…
nevhodný komentář reagovat

-
http://www.sed­micka.cz/praha/cla­nek?id=151071

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=195505&ar­ticleId=/krimi/196541-ridic-se-pomstil-zene-za-zpomaleni-na-d1-hrozi-mu-12-let.html&secti­onId=3&page=3

mascom

Kdybychom to tak dělali všichni,brzo by celé lidstvo vyhynulo.Každý řidič by měl vědět,co si může dovolit a co ne!!!