Může si člověk koupit tank?

Může si člověk koupit tank pro sběratelské účely? Třeba nějaký menší jako Panzerkampfwagen I nebo M2A2? Třeba i upravené?

Můj sen se splnil :) :) Beru si úvěr na tank a budu bydlet v tanku :D

Nejlepší odpověď
gecco

😉
Jasně, může…
Kukni třeba sem – http://www.ar­mytechnika.cz/na­bidka/pasova-technika/tanky
_____________­_______________
V létě je v tom hic, v zimě kaltna…
😉

Další odpovědi
Miroslavoj

Vyřazené tanky se prodávají celkem běžně. Obvykle se zatavenou hlavní a odstrojený, nebo jen podvozek. U nás mají lesníci starou tuším T-72 a používají ji na lesní práce nebo ji pronajímají zemědělcům jako vyprosťovací techniku.

honza19hk

proč by ně když na něj máš,.koupíš ho v kdejakém vojenském výprodeji.problém je s jeho přepravou,jelikož co je na ocelovýh pásecha nesmí normálně do běžnýho provozu.Tudíš podval a tatra. Jsem sběratel vojenské tehniky, tanků mám celkem šest,pokud tě něco zajímá napiš zprávu.
Jinak teda ta m2 bude problém,ten leda z USA.Navíc m2a2 není tank ale v podstatě bojové vozidlo pěchoty.Něco jako ruské BVP.

lexx

ano, může, otázka zní k čemu to bude, na cestu s tím nelze tak leda hrát si na louce na vojáky, no my jsme jednou když jsem sloužil vlasti s tankem přijeli až k hospodě když nás místní chtěli vypráskat a rázem zkrotli