Lokmizuro

Jak by se dal sehnat do zbírky tank a je to vůbec možné?

Odpovědi
Drap

Po převratě se téměř zrušila armáda a byly jich plné šroťáky.

mosoj

https://vysla­py.cz/air-park-zruc-plzen/

Jak vidíš , možné to je.

JežíšKristus

Dá se sehnat. Na internetu si můžete najít příběh o tom, jak si Schwarzenegger nechal dovést tank z Rakouska do Kalifornie. Bral ho na předvolební akce.

dubraro

Je to možné. Z výprodeje armády, z muzea, od jiného sběratele…

honza19hk

Dá,taky jich pár mám.ale stojí relativně dost peněz. Např za tu VT 55 co mám já jsem dal 320 tácu. Podívej se na Excalibur army nebo vojenská technika Přelouč.