kaziszuk

Signalizují neustále klesající ceny alkoholu (i přes navýšení daně) nadcházející ekonomickou krizi, nebo válku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ceny alkoholu neklesají, dnes a vždy neustále stoupají. Výjimku tvoří obchody, kteří občas provedou „akci“ s cílem nalákat zákazníky, kteří si vždy koupí i něco jiného, na čem naopak vydělají. Jsou tak ochotní zlevnit vodku ze 120.- na 90,–. S ekonomickou krizí, či válkou to nemá nic společného.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… odkud máš tuto kachnu (čti: fake news) ??? … já vo ničem nevim, a věř mi, že situaci na trhu sleduju poctivě …

Drap

Určitě to válku nesignalizuje. Jen by mně zajímalo, kde klesají ceny alkoholu? Zajel bych si tam.

zjentek

Klesají dočasně, bo brzy budou Vánoce, to je celý. Třeba v Bille je teď hodně různýho levnýho chlastu (Aperol za 179,– nebo co, archivní nebo jaká Republica za hubana – už nevím kolik, francouzský pomeranč. likér za babku a tak dále, konzum jaxviňa, až se chce blejt, ceny pomalu jak v Makru, někdy nižší…) a tak tam občané chodí na nákupy, bo co mají doma za kovida dělat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Ceny alkoholu, kromě „Akčních slev“ v obchodech spíše stoupají.
Vaše asociace (dle slovníku sdružování představ), tedy myšlenkové
pochody jsou opravdu, poněkud zvláštní.. ;)