magicm18

ŠIFRA MISRA LEONARDA

Tak ,tomuto filmu predchazelo velke ocekavani,ale ja nevim????Mne to prijde nudne a jen same keci o nicem.Myslim si to.Jaky je vas nazor?/film bezi na TV NOVA 11.12.2010 od 20.00hod/

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já to prý viděl na jaře, ale už si to nepamatuju, takže mě to asi moc nazaujalo.

Další odpovědi
Mili @

Mi se ten film líbil, a i ten závěr – že měl Ježíš potomky …

aramah

Nelíbí ani trochu.Možná proto že jsem se na nej taky těšila a sklamal mě.

BEAES

Závěr je fakt dobrý, byla jsem na něm v kině, teď ho nesleduji, podruhé ho vidět nemusím…

Terryle

Mnohem víc se mi líbila knížka. I když oboje je trošku nevyužitý, je to super námět, má to skvělej rozjezd, ale konec jde tak trochu do vytracena, což je škoda…

allayne

Andělé a démoni – to je pro mě zajímavější… :)

iceT

Kniha byla naprosto skvela,film nuda,T.Hanks je dobry herec,ale myslim,ze by se vice hodil nekdo jiny.
Andele a demoni totez v bledemodrem,opet skvela predloha a film nemastny,nesla­ny,bohuzel.
Digitalni pevnost(kniha)je z jineho soudku,ale dobre cteni,a dalsi tituly mi zatim schazi.

jendahun

Myslím si,že to nebylo špatně vymyšleno a co když přeci jenom…?V každém případě tam hrál Reno,tak to muselo být dobré.Chápu,proč to naštvalo Vatikán a církev.Kdo ví co leží v archivech Vatikánu?To tajemno mi sedlo.