Avatar uživatele
magicm18

ŠIFRA MISRA LEONARDA

Tak ,tomuto filmu predchazelo velke ocekavani,ale ja nevim????Mne to prijde nudne a jen same keci o nicem.Myslim si to.Jaky je vas nazor?/film bezi na TV NOVA 11.12.2010 od 20.00hod/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, aramah, iceT, Mili @, Neonka před 4884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já to prý viděl na jaře, ale už si to nepamatuju, takže mě to asi moc nazaujalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

Mi se ten film líbil, a i ten závěr – že měl Ježíš potomky …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nelíbí ani trochu.Možná proto že jsem se na nej taky těšila a sklamal mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Závěr je fakt dobrý, byla jsem na něm v kině, teď ho nesleduji, podruhé ho vidět nemusím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mnohem víc se mi líbila knížka. I když oboje je trošku nevyužitý, je to super námět, má to skvělej rozjezd, ale konec jde tak trochu do vytracena, což je škoda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
allayne

Andělé a démoni – to je pro mě zajímavější… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kniha byla naprosto skvela,film nuda,T.Hanks je dobry herec,ale myslim,ze by se vice hodil nekdo jiny.
Andele a demoni totez v bledemodrem,opet skvela predloha a film nemastny,nesla­ny,bohuzel.
Digitalni pevnost(kniha)je z jineho soudku,ale dobre cteni,a dalsi tituly mi zatim schazi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Myslím si,že to nebylo špatně vymyšleno a co když přeci jenom…?V každém případě tam hrál Reno,tak to muselo být dobré.Chápu,proč to naštvalo Vatikán a církev.Kdo ví co leží v archivech Vatikánu?To tajemno mi sedlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek