wenda6

Je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015?

Ahoj, mám dotaz ohledně hledání brigády. Je mi 15 let a letos ukončuji základní vzdělání. Chci se zeptat jestli je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015? Přesněji chci zkusit mekáč jenže začít to řešit až po konci školního roku je zbytečný, protože brňáci se všude nahrnou a nikde nezbyde místo. Proto se ptám jestli je možné jít na pohovor teď před ukončením ZŠ a být s něma domluvená od začátku prázdnin? Diky za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné.

Další odpovědi
uccello

Mělo by to jít. Záleží na domluvě a kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Emefej

Běž se tam zeptat a neztrácej čas kladením takových otázek.

Ameliee

Taky bych se tam šla zeptat, ale dokončená povinná školní docházka je podle zákona až 31.8. Na prázdniny by tě tedy vzali nelegálně. Kdo brigádu po devítce na léto sežene, má to přes známý nebo má velký štěstí.