Avatar uživatele
Ing.internet

Seznámil se někdo na tomto serveru?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? salsa verde, johana 56, anonym, Deli, Nazdar Bazar před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Seznámili jsme se tu vlastně všichni, ale přímo rande je kodexem zakázáno, takže muži jsou v očekávání a ženy se chlácholí syndromem prince na bílém koni.
Jinak virtuálně se tu dají dělat divy, já jsem např. zasnoubený, teď mám ještě adoptovanou neteř a ani nevím co mne tu ještě čeká.
Jaksi tu probíhá také taková improvizovaná burza ženichů, jenže na to si tu nárokuje jedna obzvlášť dravá uživatelka, zkus se ještě jednou zeptat a uvidíš, že tě zapřede do svých sítí.
Doplňuji:
Pokud někdy dojde k výhledově plánovanému srazu uživatelů, tak plno z nás bude mít pocit, že se vlastně známe půl života, takže se to snadno může zvrhnout buď k padnutí si kolem krku, někdy možná také zděšený úprk a následně buď hromadná svatba nebo hromadná ožíračka
(orgie jsem pro jistotu vypustil s ohledem na nějaké nejasné narážky v kodexu o vulgaritách a obscéním obsahu nebo tak nějak, moc jsem tomu nerozuměl).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Já veřejně přiznám, že třeba s hanulkou jsme si vyměnily produkci našich sběratelských vášní 🙂 To jste tady stejně měli možnost vysledovat.
Jinak sem chodím ráda, opravdu mám pocit, že mnohé uživatele znám už dlouho, i když neznám…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,dokonce uvažují o svatbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Známe se zde tak trochu všichni. A pokud se někdo skutečně seznámil i fyzicky, tak je to jeho věc, a pochybuji o tom, že by se nám všem ostatním svěřoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Ano rande je kodexem zakázáno ale pokud tady ve svých otázkách a odpovědích diplomaticky sdělíš informace klíčové pro výběr partnera tak není problém domluvit si svatbu. Takže tuto fázi -rande- budeš muset prostě přeskočit. 🙂
Doplňuji:
Ikdyž kdoví kdo tu s kým peče 🙂

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja jsem ta nevesta. :-p
P.S. Ale zenich ( Dr. Axl me jeste nevidel. Odhalim se az po svatbe , aby nezdrhl. ! :-p

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad salsa verde, na tvou „nenápadnou“ narážku, ti mohu zatím sdělit, že zatím vím o třech zdrojích, kteří to vědí.
Na druhou část otázky kdo s kým, zatím nebylo uvolněno embargo vzhledem k příslibu diskrétnosti.
Takže na závěr jen malá rada: Přej a bude přáno!

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Oprava, v malé radě vypadlo ti, takže:
„Přej a bude ti přáno!“

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek