Ing.internet

Seznámil se někdo na tomto serveru?

Nejlepší odpověď
anonym

Seznámili jsme se tu vlastně všichni, ale přímo rande je kodexem zakázáno, takže muži jsou v očekávání a ženy se chlácholí syndromem prince na bílém koni.
Jinak virtuálně se tu dají dělat divy, já jsem např. zasnoubený, teď mám ještě adoptovanou neteř a ani nevím co mne tu ještě čeká.
Jaksi tu probíhá také taková improvizovaná burza ženichů, jenže na to si tu nárokuje jedna obzvlášť dravá uživatelka, zkus se ještě jednou zeptat a uvidíš, že tě zapřede do svých sítí.
Doplňuji:
Pokud někdy dojde k výhledově plánovanému srazu uživatelů, tak plno z nás bude mít pocit, že se vlastně známe půl života, takže se to snadno může zvrhnout buď k padnutí si kolem krku, někdy možná také zděšený úprk a následně buď hromadná svatba nebo hromadná ožíračka
(orgie jsem pro jistotu vypustil s ohledem na nějaké nejasné narážky v kodexu o vulgaritách a obscéním obsahu nebo tak nějak, moc jsem tomu nerozuměl).

Další odpovědi
Deli

Já veřejně přiznám, že třeba s hanulkou jsme si vyměnily produkci našich sběratelských vášní 🙂 To jste tady stejně měli možnost vysledovat.
Jinak sem chodím ráda, opravdu mám pocit, že mnohé uživatele znám už dlouho, i když neznám…

anonym

Ano,dokonce uvažují o svatbě.

Drap

Známe se zde tak trochu všichni. A pokud se někdo skutečně seznámil i fyzicky, tak je to jeho věc, a pochybuji o tom, že by se nám všem ostatním svěřoval.

salsa verde

Ano rande je kodexem zakázáno ale pokud tady ve svých otázkách a odpovědích diplomaticky sdělíš informace klíčové pro výběr partnera tak není problém domluvit si svatbu. Takže tuto fázi -rande- budeš muset prostě přeskočit. 🙂
Doplňuji:
Ikdyž kdoví kdo tu s kým peče 🙂

anonym

Ja jsem ta nevesta. :-p
P.S. Ale zenich ( Dr. Axl me jeste nevidel. Odhalim se az po svatbe , aby nezdrhl. ! :-p

  • iv-

anonym

Ad salsa verde, na tvou „nenápadnou“ narážku, ti mohu zatím sdělit, že zatím vím o třech zdrojích, kteří to vědí.
Na druhou část otázky kdo s kým, zatím nebylo uvolněno embargo vzhledem k příslibu diskrétnosti.
Takže na závěr jen malá rada: Přej a bude přáno!

anonym

Oprava, v malé radě vypadlo ti, takže:
„Přej a bude ti přáno!“