Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Sex ve městě

Líbí se vám filmy Sexu ve městě nebo raději seriál? Co si vlastně o Sexu ve městě myslíte? Prý by měli natočit další, ale bohužel tam už nebudou mladí jako dříve.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

sex ve městě je hodně veřejný a je velká pravděpodobnost, že tě někdo uvidí, preferuji raději sex na vesnici, v noci nikde ani živáčka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Sex ve městě hodně chlapů upřímně nenávidí. Nedivím se jim a nebudu rozpitvávat proč:-))
Jelikož jsem holka, tak ho miluji. Je perfektně natočený, skvěle obsazený, má šťávu a hlavně – je módě a o lásce. Co na tom, že je blbost, aby novinářka, která píše jednou týdně sloupek v obyčejných novinách byla tak placená, že v jednom díle vystřídá čtyři kabelky od Diora, stěžuje si na peníze a má na sobě outfit od Chanelu v hodnotě menšího bytu v Praze, na výlet jezdí s komplet bagáží LV atd. Ten „seroš“ je na tom založený – dokonalá móda, prezentace návrhářů, trendy účesy a líčení. A samozřejmě vztahy. Ty jsou sice poněkud přitažené za vlasy, ale dobře se na to kouká.:-)
Za sebe – radši seriál. Já moc nemám ráda filmové podoby seriálů, přijde mi, že to tam nějak nefunguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

mám ve zvyku být upřímný, takže chválu ode mě na tento americký paskvil bohužel neuslyšíte. Ani jednou jsem se u toho nezasmál, ba ani nepousmál, je to pořád jedno a totéž, stále jedna šeď a to, co pokládají za humor, v lepším případě vtipné není, v horším případě je trapné.
Skloubit erotiku a humor je velké umění a tvůrci tohoto paskvilu si zřejmě vůbec neuvědomili, na jak tenký led se pouští. Nicméně americká konzumní společnost jim to žere, takže to nejspíš splnilo účel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mně se líbí sex na mezi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Já jsme viděla jen film tak nemůžu posoudit a ano líbil se mi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek