coco

Jak se vám líbil film Sex ve městě?:(

Doplňuji:
Jo,že se vůbec ptám…

Nejlepší odpověď
Terryle

Je to povrchní, ale už jen ten název mě odpuzuje a už jen kvůli němu se na to ze zásady nikdy nepodívám. A co jsem tak zatím slyšela, o nic jsem nepřišla :)

Další odpovědi
FOG

Jeste jsem ten porad nevidel,ale bez „filmu“ a na vesnici by to nemuselo byt spatne take.

quentos

Trapárna.
Přitroublý americký „humor“, který je humorem zase jen pro Američany, protože nic lepšího neuměj. Pro zbytek světa je ovšem jejich humor tím, čím je ve skutečnosti – póvlem.

Kerynka

Náhodou je to takový o životě a bylo to i zaroven jako komedie takže mě se to na 100% líbilo

Deli

Bohužel jsem u toho filmu pracovala, takže vím tak půlku, ale líbil se mi. Docela bych si ho zkoukla ještě jednou a v klidu.