Avatar uživatele
láďa1

Setkáváte se s neochotou podnikatelů-živnostníků?Slušně zavolám ptám se a??!!!

Nemají čas teď zrovna někam jedou-říkam zaplatím vám souhlasím s vašimi cenami,tak jó ještě zavolejte nebo já se ozvu.Vždyť žijí z mých peněz tak proč se tak chovají?????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Etika podnikání je bohužel u nás na tak nízké úrovni,jakou pánům podnikatelům,ře­meslníkům,pro­dejcům dovolíme my.Týká se i úředníků a st.zaměstnanců,kte­ří žijí z našich daní. Rázně je poslat do patřičných mezí je máme my a ne naopak oni nás!…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud bych se s tím setkal, prostě už znovu nevolám. Tržní prostředí má prosté a jasné zákonitosti.
Sám mám dostatečnou síť ověřených obchodních kontaktů, takže na nové firmy bych volal velice sporadicky. Navíc si raději předem zjistím reference, na slepo bych akceptoval leda tak rande a i to po nějaké mailové rekognoskaci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

I v podnikání platí, že je to jenom o lidech". Najdete tu lidi velmi slušné, ale také hulváty. Chce to prostě nepodléhat panice, že nesežete právě toho řemeslníka, kterého nutně potřebujete, a hledat dál. Všichni nejsou namyšlení vyděrači v montérkách. Neliší se jenom podle cen, ale také tím, jakou mají pověst jako lidé.
Je to o Vašich penězích, tak je nestrkejte nikomu zbůhdarma.
Syn sousedky, s níž jsem velmi dobře vycházela, mi spočítal za výměnu a opravu bojleru 27 tisíc Kč (chtěla jsem to nejlevnější). Dělala jsem účetnictví údržbáři z mlékárny a před jeho ženou jsem si postěžovala. Za tři dny jsem měla opravu hotovou a stála mne jeden tisíc korun.
Co si o tom mám myslet?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

naopak potřebuji fasádu na verandu a zedníci se mohou přetrhnout, ale já si musím vybrat toho nejlevnějšího jeden chtěl za hodinu 400,– a byl to kluk od nás z vesnice, že prý musí živit 3 děti co je mi potom ?? no to jsem nespadla z jahody naznak jak říkávala moje mamka, jeden si účtuje jen 180,– a dnes se přijede podívat jeden pán z Pardubic, tak uvidím..
Doplňuji:
Mosoji vše to jsou firmy a dávají fakturu s razítkem, meloucháře si dovolit nemůžu, protože by mi ho snad ani stavební úřad neschválil na kolaudaci..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Netuším a také mám takové zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Z jakých že to tvých peněz žijí ?
Oni žijí ze své práce.
Tak ten co účtuje 180Kč/ hod dělá na černo.
To vyhovuje jen tobě.

Obrana je v dnešní době snadná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek