láďa1

Setkáváte se s neochotou podnikatelů-živnostníků?Slušně zavolám ptám se a??!!!

Nemají čas teď zrovna někam jedou-říkam zaplatím vám souhlasím s vašimi cenami,tak jó ještě zavolejte nebo já se ozvu.Vždyť žijí z mých peněz tak proč se tak chovají?????

Nejlepší odpověď
anonym

Etika podnikání je bohužel u nás na tak nízké úrovni,jakou pánům podnikatelům,ře­meslníkům,pro­dejcům dovolíme my.Týká se i úředníků a st.zaměstnanců,kte­ří žijí z našich daní. Rázně je poslat do patřičných mezí je máme my a ne naopak oni nás!…:D

Další odpovědi
anonym

Pokud bych se s tím setkal, prostě už znovu nevolám. Tržní prostředí má prosté a jasné zákonitosti.
Sám mám dostatečnou síť ověřených obchodních kontaktů, takže na nové firmy bych volal velice sporadicky. Navíc si raději předem zjistím reference, na slepo bych akceptoval leda tak rande a i to po nějaké mailové rekognoskaci.

anonym

I v podnikání platí, že je to jenom o lidech". Najdete tu lidi velmi slušné, ale také hulváty. Chce to prostě nepodléhat panice, že nesežete právě toho řemeslníka, kterého nutně potřebujete, a hledat dál. Všichni nejsou namyšlení vyděrači v montérkách. Neliší se jenom podle cen, ale také tím, jakou mají pověst jako lidé.
Je to o Vašich penězích, tak je nestrkejte nikomu zbůhdarma.
Syn sousedky, s níž jsem velmi dobře vycházela, mi spočítal za výměnu a opravu bojleru 27 tisíc Kč (chtěla jsem to nejlevnější). Dělala jsem účetnictví údržbáři z mlékárny a před jeho ženou jsem si postěžovala. Za tři dny jsem měla opravu hotovou a stála mne jeden tisíc korun.
Co si o tom mám myslet?

briketka10

naopak potřebuji fasádu na verandu a zedníci se mohou přetrhnout, ale já si musím vybrat toho nejlevnějšího jeden chtěl za hodinu 400,– a byl to kluk od nás z vesnice, že prý musí živit 3 děti co je mi potom ?? no to jsem nespadla z jahody naznak jak říkávala moje mamka, jeden si účtuje jen 180,– a dnes se přijede podívat jeden pán z Pardubic, tak uvidím..
Doplňuji:
Mosoji vše to jsou firmy a dávají fakturu s razítkem, meloucháře si dovolit nemůžu, protože by mi ho snad ani stavební úřad neschválil na kolaudaci..

terry

Netuším a také mám takové zkušenosti.

mosoj

Z jakých že to tvých peněz žijí ?
Oni žijí ze své práce.
Tak ten co účtuje 180Kč/ hod dělá na černo.
To vyhovuje jen tobě.

Obrana je v dnešní době snadná.