Belieber

Samsung galaxy s3 mini

Nejspíš si budu kupovat mobil Samsung galaxy s3 mini. Máte ho, nebo s ním máte nějaké zkušenosti? Úplně úžasné by bylo, kdybyste mi napsali ty nejhlavnější klady a zápory. ;D Předem děkuju, moc by mi to pomohlo. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Napíšu to asi stručně – za ty peníze se dají pořídit i lepší mobily. S lepším foťákem, s lepším operačním systémem a s lepší základní výbavou. Doporučuju to ještě zvážit ten nákup a kouknout po jiném mobilu. Nebo mě klidně kontaktujte, mohu pomoci s výběrem.

Další odpovědi
kamila44444

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i8190-galaxy-s-iii-mini/recenze/