kaculinda200

Jak ukládat na SD kartu? – Samsung Galaxy S III mini?

Samsung Galaxy S III mini
Doplňuji:
Myslím aplikace ne fotky a videa. :)

Odpovědi
bububabu

Také vlastním tento telefon a mohu říci, že to nejde. Aplikace se sami řadí na sd kartu podle potřeby. Nejprve se zaplní vnitřní pamět telefonu a až pak se to ukládá na sd kartu. Ovšem když na ramce máš nějaké hry které se aktualizují tak se mi stalo, že jak je už ta ram pamět plná tak to odmítalo dál stahovat aktualizace! Docela nepromyšlené na chytrý telefon…
Jinak když si ukládám fotky nebo hudbu tak mobil spojím s pc a ručně si je nahážu na sd kartu… :)
Pak je také řešení rootnout mobil,ale do toho já bych osobně nešla.