berry38

Platí studentská průkazka, která byla zakoupená a zaplacená ještě před 26.rokem i po dosažením 26.roku?

Studuju posledním rokem a za měsíc mi bude 26.Chci koupit příští týden půlroční šalinkartu, což znamená s platností někdy do dubna/května.
V tý době mi už bude 26, ale teď když si jí pořídím tak ještě ne.
Platí studentská průkazka, která byla zakoupená a zaplacená ještě před 26.rokem i po dosažením 26.roku?
Nebo bych si musel jinak zaplatit jen na jeden měsíc a pak(po 26.roce) už na další období platit jako nestudující?

Odpovědi
trpaslicek

Tu v Ostravě to je tak, že (pokud na to ta osoba na přepážce přijde) ti vydá měsíčník jenom do doby než ti bude 26 roků a potom si pořídit nový měsíčník už za plnou palbu jako dospělý 🙂