zjentek

Sajou ještě komáři?

..je ještě někdo pocucanej?
Kat.„hmyz“ tady bohužel není, tak to dám do aktualit..

Mravenče, toho si nevšímej, to je profesionální deformace- barbakan je řezník, víš? A kdo jej obodoval, má také po ptákách!!?

Nejlepší odpověď
fcoop

Podle směrnic EU probíhá komáří sezóna (Mücken saison) od 15.6. do 31.10.
Samozřejmě s přihlédnutím k národním zvyklostem.
Znovu se potvrzuje,jak je EU empatická,tole­rantní,a tak dál.
Nemůže se například chtít po komárech ze severu (Švédsko,Norsko…),a­by prováděli cucink (savink) tak,jako jejich kolegové z jihu (Řecko,jižní Itálie.....)
Výše zmíněný termín je ovšem závazný,porušením se dotyčná země vystavuje riziku zkrácení dotací.

Další odpovědi
quentos

Podle všeho už je na ně zima…
… komáři nikdy nesáli, sajou jenom komářice :{)>

anonym

Nesají, ale ty mi piješ krev. 🙂

zjentku, i holky, které mne obodovaly mají po ptákách? Jak se to dělá, když ony nemají… 😁

Mravenec

Myslím že už je jim zima, ale nevím proč Barbakanovi saješ krev. 😁

Klaproth

Byl jsem včera u vody a žádného už jsem létat neviděl. Asi už zalezli.

Emefej

Bydlím přímo na břehu řeky a nejméně 3 týdny jsem aktivního komára nepotkal.

briketka10

U nás v Pardubicích není ani jeden
aspoň jsem si nevšimla bydlím
kousek u rybníka a potoka, kde jich
vždycky lítaj hromady na mý zahrádce :)

ReHu

Včera kolem nás létalo hejno.
Venku cca 13–14 °C.
Ale ještě to byli komáři nebo komářice, netuším.
A.....ráno mě svědil na ruce kousanec, tak asi ještě jo.
Pokud to nebyla nějaká zabloudilá zvířecí blecha 🙂

anonym

Ano sajou,ale komáří holky.
Včera jsem jí měl u pelechu tu komářici a chtěla sát,ale já jí dal facku plácačkou.,
Tak,že sajou a ještě jsou.

Lamalam

U nás na horách už jsem je dlouho neviděla létat.

KARI05

Jj ale tak jeden za měsíc no ale už nelitaj