terry

S překvapením sleduji způsob, jakým lidé jedí. Jak to je u vás?

V dnešním Prostřeno všichni hosté jedí s lokty opěrnými o stůl a shýbají se k vidličce. Nezvedají ruku s vidličkou a soustem k ústům.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Nikdo už na etiketu nedbá, nejen při jídle, nic překvapivého.

Mě spíš fascinuje, co lidé jedí, než jak jedí. Neskutečně konzumní společnost založená na nezdravém, nepřírodním a (chemicky) upraveném jídle.

Další odpovědi
Kepler

No, každý etiketu nezná, nebo je mu buřt. To znám člověka, který úplně všechno jedl lžící, jen maso si bral do ruky a ukusoval. Ještě že u toho nekrkal a neprděl…

Kelt

Kdo hledá, najde. Asi to není vybraná společnost. A ani já nejím dokonale.

elkon

Když je někomu jedno, že se chová jak vidlák, je to jeho věc. Ale dívat se na to nedá.

Arne1

Někteří jedí, někteří žerou.

da ny

Takových „prkotin“ si nevšímám :)
Ať si jí každý jak chce a umí, stříbrem nebo rukama.
Z talíře nebo kecky…..
Na královský dvůr se hned tak každý nedostane, na recepce také ne.

Důležitější je, jak již bylo zmíněno, co lidé konzumují s ohledem
na své zdraví. A aby všichni měli VŽDY co jíst. Nemuseli se uchylovat
k levné a nekvalitní stravě s nevhodným složením výrobků,
o které se stará potravinový průmysl.
Mám na mysli důvod finanční, kdy už malé děti krmí rodiče všelijak a nezdravě.
Nemocní a staří lidé mají mnohdy „příliš vysoko do žlabu“.

Kryšpín

Pokud u toho nechrochtají nepouští pšonky a pod. tak je to krásný zážitek.

nyjono

Kelte, možná nejíš dokonale, ale také se nepředvádíš před národem v TV.
A da ny, zdravě jíst není primárně o financích. Lidi jsou pohodlní, v tom to je. Ne všichni, ale většina.