Zvědavý

S jakým autem se v dnešní době dělá autoškola?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

v naší autoškole máme fabii a dva golfy – jednoho nového… jinak je to jedno, de o to, že auto musí být pro toto schválené a označené, pro skupinu C to musí být náklaďák s nástavbou (nikoli válník s nízkýma bočnicema) a zároveň musí mít řazení v malé a velké řadě, autobus pro autoškoly musí mít zabudovaný retardér.

Další odpovědi
anonym

Pořád stejně – s označeným a upraveným…
Pokud jde o typ – už jsem viděl leccos, i Mercedes, převládají ale, samozřejmě, levnější typy a modely.

setapouch

Je asi rozdil ve skupinach RP, jine se jezdi na B a jine na C. Najdi si webove stranky konkretni autoskoly a tam budou mit napsane typy, se kterymi jezdi.

Aneta9874

ahoj ja delala s fiat punto a hjundaj 20 ale vydam dost casto i fabie a podobny nekde maji i superby a bmw

honza19hk

S jakýmkoli novějším. Dneska už starý auta moc nejezdí tak nemá smysl se na nich učit. Záleží kolik má daná autoškola peněz.

Ale já třeba dělal autoškolu na osobák se Škodou 120 a na kamion na liazce,jenže to už je pěkných pár let.