Jahoda

Růžové vlasy… 🙂

Hezký večer. Dnes mi na návštěvu přišla kamarádka s její 11-tiletou dcerou. Přinesla s sebou růžový sprej na vlasy. No, co myslíte, že ji napadlo? Jasně, že mi chtěla vlasy nabarvit 😁 V návodu psali, že sprej se má stříkat na vlasy ve vzdálenosti 20cm. Tak jsme šly na náš balkon a já se do toho pustila. Nejdříve jsem si vzala jeden pramínek a v dané vzdálenosti jsem si pramínek barvou nastříkala. Asi cca 10 sekund jsem na něm měla barvu. Náhle to zmizlo a zůstala jen malinkatá (skoro žádná) stopa po tom spreji. Jak je to možné? Přeci by ten sprej měl na vlasech zůstat dlouho. Stojí 100Kč a tak je jasné, že přeci nebudu co dvě minuty znova vlasy stříkat. Takže proč to na vlasech nevydrželo? Ani kamarádčině dceři to nedrželo a také jí to vydrželo cc 10 sekund. Jak to? Neznám důvod. Řekl by mi to někdo? Máte také stejné či podobné zkušenosti jako já? Děkuji a přeji hezký zbytek večera 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě na vlasech drží,mám zničené vlasy,dcera je nemá zničené a hned jí barva mizí. Tak to byl třeba i Váš problém.

Další odpovědi
Miroslavst

Je možné, že vlasy měly být čisté, umyté, možná ještě navlhčené. Opravdu nevím, příčin může být víc.
Tím nechci říct, že bys měla vlasy špinavé nebo mastné.

eva

Nechápu to,asi bych sprej reklamovala.Můj syn ho má zelený a barva mu vydrží dokud si vlasy neumyje a někdy i potom ji tam ještě trochu má.A je úplně jedno jestli si sprej nastříká na umyté nebo neumyté vlasy.

ReHu

I kdyby kvalita vlasů měla vliv na držení barvy, mělo by to být v návodu, nebo na to měla prodavačka upozornit.
Šla bych ji reklamovat, nejde o 100 Kč , ale o princip.