Beata19

Obarvení vlasů …

Chtěla jsem se zeptat jestli existuje a kde se dá koupit nějaká barva na vlasy která se třeba za týden smyje. Chtěla bych si obarvit třeba jen jeden pramínek vlasů třeba na zeleno nebo růžovo..

Odpovědi
To jsem já

V barvách jako je zářivě růžová, zelená, modrá se prodávají spreje na vlasy. Dají se koupit tuším ve skoro každé drogerii. Kdysi jsme si tím barvili vlasy na lyžáku. Určitě tím nabarvíš jeden pramínek lépe, než kdyby sis koupila celý tónovací šampon. Barva ze spreje vydrží asi do dalšího umytí

marci1

Zkus si koupit tónovací šampon v barvě, kterou chceš vyzkoušet.