Lenča59

Vlasy-jak na tento..materiál? :D

Dobrý den už to píšu po druhé ale snad to nevadí ! :D podívejte se na obrázek, neznáte nějaký šampon na takovýhle ,,materiál" vlasů? :D děkuji za odpovědi..

http://nd06.jxs­.cz/507/066/5a97752cd5_9­2146177_o2.jpg

Nejlepší odpověď
Lorelai

Myslíte strukturu nebo barvu? Barva je jednoduchá odbarvit a nabarvit, strukturu moc neovlivníte, ale chemickým zásahem jako odbarvování nebo třeba trvalá se vám vlasová struktura změní

Další odpovědi
Damiana

Jak píše Lorelai, jestli chceš mít Takovéhle vlasy, musíš ty své napřed úplně odbarvit a na ty pak nanést růžovou barvu – stačí přeliv nebo pastel (barpon pastel v tomto směru účinkuje skvěle – dělá se i růžový, ale pozor, „chytá“ intenzivně).
Což o to, vypadá to famózně, ale připrav se na to, že vlasy budou odrůstat a to znamená vytrvale upravovat, protože jinak – úúáá…:-(