Avatar uživatele
Klára K.

Kamarádka si chce obarvit všechny vlasy na modro, ale vypadala by v tom příšerně. Jak jí to mám říct?

Chce si je nechat udělat na úplně světlou bleděmodrou, takže se jí tím totálně zničí vlasy, protože si je bude muset odbarvovat (je hnědovlasá) a ještě víc je dorazí tou barvou! Navíc s tím chce jít první den do školy, a to si tedy myslím, že jí na reputaci fakt moc nepřidá. Nechci být na ni ošklivá, ale vzhled není její silná stránka, ona je spíš chytrá… Jak jí to mám říct? Ona je totiž hrozně tvrdohlavá… Nebo ji mám nechat ať to udělá a pak se poučí sama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3900 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ber to tak,že je to její hlava.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Píšeš, že jste kamarádky. Tak by neměl být problém říct jí svůj názor. Ale nevnucovat. To rozhodnutí je jen na ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bleděmodré vlasy ve 12 letech ? A ví o tom její rodiče ? Řekni jí svůj názor a pokud si říct nedá a rodiče jí to dovolí, sama přijde na to, že je to hloupost a dívka ve 12 letech má být přirozená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dnes sa nosia aj iné ohyzdnosti.

myslím, že na príčine nie je tvrdohlavosť, ale iná porucha hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Ať si skusí prvně v nějkém programu jak to bude vypadat. Řekni jí že že se ti to líbit nebude, ale budeš stát za ní, protože jsi její kamarádka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kanja

Já sama jsem byla hnědovláska s úplně černým obočím. Teď jsem modrovláska s růžovým podbarvením (obočí jsem nechala černé) a líbí se mi to, dokonce je o mě i větší zájem než předtím. Pokud to chce zkusit, být tebou nechala bych jí, protože pokud jí to nebude slušet, tak to může zase přebarvit na jinou barvu ne? :) A se zničením vlasů bych si hlavu nedělala, jsou na to dobré přípravky a pokud si ty vlasy nechá dorůst a pak ostříhá ty nezdravé, bude to zase jako předtím :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

Marci 1, nějak v otázce nevidím zmínku o věku?

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

mě se líbí ten popis jejího vzhledu „ona je spíš chytrá“ :))) to budu používat..

před 3900 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl