Jahodinx

Líbí se vám modré vlasy??

Popřípadě nějak jinak barevné?? Jak?? :)

Nejlepší odpověď
Alesh

jistě, ale jen na ty jedný ženský 😉

Zdroj: http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/en/0/0b/Mar­ge_Simpson.png

Další odpovědi
Hohny

Já teda rozhodně radši klasiku. Normální lidskou, přirozenou barvu…Modrou hlavu si ani nechci představovat :)

Damiana

Není to mů styl, ale když už, tak to někdo musí umět nosit. Po Mariánkách v létě chodil jeden pankáč s dokonale natuženým, indigovým kohoutem.Měl kalhoty ze skotské kostky, tílko sepnuté sichrhajckama, chrastil řetězy a dvěma prsty objímal lahváče. Dokonalý – jako by vyskočil ze salónu Viviene Westwood nebo z klipu Sex Pistols…Nedávno jsem ho potkala. Tlačil kočár a číro mu viselo schlíple na stranu. Vypadal smutně…Modrá už to jenom dorazila. Vypadal jako blbec.

Drap

Vše nepřirozené většinou působí ne příliš esteticky. Neznám nikoho, kdo by se narodil s modrými vlasy.

hanulka11

modré jsou nudné ,udělej si zelené

quentos

nelíbí, ze stejného důvodu, jako už uvedla většina respondentů – není nad přirozenou barvu vlasů.

briliant

není nad přirozené přírodní barvy

iwrana

Viděla jsem dívku,co měla tmavé vlasy a modré melíry a to bylo hezké a zajímavé.Mě se líbí vlasy červené a zářivě rezaté.

terry

Libi. Moc. A taky. zelene.

Putra

Líbí, a různě barevné též:)mám ráda originalitu

Araxis

odpor… jak nepovedená nebo pomsta