Fazzz

Líbí se Vám, když má muž blond melír ve vlasech?

Nejlepší odpověď
anonym

Nelíbí se mi když jsou obarvení na blond etnické menšiny.AŤ chlapi nebo ženy. A vůbec chlapi-tzv.metrosexu­álové…:D

Další odpovědi
ten který je

Pokud bych někoho takového potkal někde na veřejných WC,byl bych maximálně ostražitý.:-)

Drap

Nepovažuji to za zcela normální.

redy

Celkově světlejší muži se mi nelíbí.
Jsem na černovlasý,to mi ovšem nebránilo vtom ,že mám doma dva blonďáky.
Doplňuji:
Tedy přírodní,barvený se mi nelíbí ale je to každého věc.

Amie

Nemám ráda blond muže. A nabarvený blonďák je ještě horší… Ale záleží jak na komu. Někomu to může slušet a jinej… no radši nemluvit :D

anonym

Potkala jsem se v kadeřnictví s mladíkem, který si nechal „udělat“ blond melír. Slušelo mu to. Všeobecně mám ale názor ovlivněný svou životní zkušeností.
Zkrášlovat se tímto způsobem je vhodné pro lidi ze šoubyznysu.
Pokud takovýmhle výstřelkům podléhá člověk žijící normálním způsobem života, tak si na něco nejspíš hraje. Většinou se snaží upoutat pozornost okolí a nemyslím si, že takovýto způsob je tím nejlepším řešením.

Kohut57

Např., Daniel Nekonečný má mé sympatie.
Doplňuji:
A také Robert Redford.

Damiana

Můj kamarád si kvůli filmu, kde hrál irského kněze musel nechat udělat melír a dost mu to slušelo. Jinak ale nemám ráda muže, kteří lezou ženám před zrcadlo. Tím mám na mysli všechny ty navoněné, vystylované, nabarvené, značkové Fríkůliny, kteří se koncem natřásají víc než žena. Měl by být vidět rozdíl. Chlapík, který má tu potřebu se „vylepšovat“ pomocí ženských fíglů má nakonec s ženami víc společného, než je pro mužského únosné. Muž má být muž – upravený, čistý, ale ne primadona.

Petra09

Ja sem na cernovlasy a kdyz ma v cernych vlasech jen melir tak to vetsinou vypadalo pekne.

RyuzakiKate

Melíry jsou na chlapech hodně divný, ale jinak když má chlap blonďaté vlasy, tak se mi to moc líbí, ale zas jak komu to sedne…

terry

Ne. Už to je okoukané.

pizlicka

moc nee.ale pokud je to prirodni od slunicka,tak ano,libi moc.