Lucimia

Jak se vám líbí třeba tato ledová blond?

http://www.dro­geriemartina.cz/vla­sova-kosmetika/pre­view.php?i=38388­24197791.jpg
Nevím, jestli ji mám použít, jsem zimní typ, takže ke mně jdou studené barvy.

Nejlepší odpověď
quentos

Mně se nelíbí vůbec, vypadá nepřirozeně, název přiléhavý, pro „ledové královny“, je to prostě „kysličník“ …

Další odpovědi
BEAES

Takovou také používám, ale jinou značku, je moc pěkná, určitě lepší než ta do žluta, ne-li do oranžova, taková ta sprostá blond!! Zimnímu typu určitě pásne.

Jahoda

Barva je velice hezká (i ten sestřih), ale více se hodí k oválnému obličeji. Dále by mi k této barvě seděl nějaký módní sestřih. Nemusíte jít do riskantních kousků, ale do něčeho moderního, co Vám bude zárověň slušet. Jesliže jste zimní typ, tato barva Vám bude slušet. Takže já bych Vám tuto barvu doporučila. Navíc, jestli se líbí Vám, není co řešit. Tudíž do toho můžete jít bez obav. Já mám vlasy hnědé, takže ke mně by se nehodila, ale já Vám ji doporučuji. Přeji mnoho radosti z nové barvy 😁

panenka

Není špatná ale protože mám vlasy hnědé mě by neslušela.

ReHu

Barva není špatná, ale současný trend je přírodní. A právě tato barva moc přírodní není.
A také nevíme, jak vypadáš, abychom ti mohli poradit. Že jsi zimní typ je malé vodítko.

ten který je

Pokud jste zimní tip,tak věřím že Vám to bude slušet.Horší je když si nechají ženy či dívky vlasy nabarvit na černo a mají světlou plet.

zuzka.kol.

je hezká a když jsi zimní typ tak se k tobě hodit bude…

GM

Ledová blond je úžasná, pokud jsi zimní typ. Já používám Cosmic Blond od Welly, taky nádherná.