fyziq

Mám zničené vlasy

Mám hrozně slabé vlasy, které nic nevydrží. Co byste mi doporučili? Třeba březovou vodu?

Nejlepší odpověď
Damiana

Dobrou kadeřnici. Je to jejich práce. Pokud máš vlasy bezproblémové, stačí domácí péče, ale jinak se ti vyplatí konzultace a zásah odborníka.

Další odpovědi
LejdyTerr

Zkus třeba zábaly, např. smíchej bílý jogurt s olivovým olejem, namaž si tím vlasy a nech působit přikryté alobalem tak 2–3hod. Ale pokud je máš hodně zničené, svěř se do rukou kadeřnictví, kde ti i prodají kvalitní šampony a kondicionéry

tamarca

Souhlas s damianou, svěř se do rukou dobré kadeřnici, která ti poradí i s následnou péčí a čemu se vyvrovat, doporučuji ti salon Mia.

bobasika

Zkus tuto kuru http://www.a-cosmetics.cz/bo­tanic-keratin-gold-infuze-faze-a-b-2x10-ml-detail.html, budeš nadšená jak účinkem tak cenou ;)