Fantassia

Jakou používáte vlasovou kosmetiku?

Vlasy jsem si úpravou docela poničila a tak bych byla ráda za nějaké rady, jaké přípravky na obnovu :P Děkuji

Odpovědi
ptáč

Děvenko, dal jsem si práci a připravil pro tebe nejkratší odkaz na pořad, ve kterém se vlasové tématice věnovali v českém rozhlasu. Já to poslouchal v práci a nyní si vzpomněl. http://media.roz­hlas.cz/stream/_au­dio/2629380.mp3 Jak se tento pořad uloží, to nevím, ale je důležité znát, že nelze vlasům dávat doporučené oleje, ale ty, které jsou v molekulární úrovni podobné těm vlasovým. Ale to není vše…
Doplňuji:
verze pro mobil http://letecka­posta.cz/607745715 čtivé, vnášející náhled do složitosti vlasu.

postcd

vodu s jedlou sodu a vodu s octem (šampon)

Brunette56

Na zničené vlasy jsou podle mě nejlepší šampony Syoss a Gliss kur =) Vlasy mám sama dost zničené od žehličky a mamka si je kupuje kvůli častému barvení vlasů. A obě jsme s nimi spokojené, za zkoušku to určitě stojí ;)

Ludenka

Záleží, jakým zpsobem jsou tvé vlasy zatížené. Já třeba žehlím, foukám lakuju… Ale k tomuto všemu používám kvalitní šampóny a kondicionéry, občas vlasovou masku, ať jim zase dám živiny, které jim beru :)

Staaafu

Taky tak, kvaitní šampón a kondicionér, nějakou tu masku :) nejvíce značku Nouvelle :)

beruskaa

Určitě nekupuj Syoss, Gliss Kur atd. Zaměř se na přírodní kosmetiku z lékárny bez silikonů a parabenů (nenamáhají vlasy). Vyskoušej Alpecin je to výborný šampón, zvlášť pro poničené. Bohužel je celkm vysoká cena kolem 200KČ používám ho 1 týdně. Mohu ti doporučit kopřivové nebo lopuchové šampóny, aktivátory a séra. Můžeš používat i doplňky stravy ale s nima nemám zkušenost. Koukni se na následující odkaz najdeš tam strukturu vlasu a jak vlastně funguje aby jsi příště s ním zacházela šetrněji http://www.stu­dioamadeus.cz/o-vlasech.html

Glavinka

Já jsem na vlasy vyzkoušela už ledacos, v obchodech přes Gliss Kur až po Syoss, všechny jsou moc fajn, ale po čase už se těm složením stanou vlasy odolné a pak je třeba to zase obměnit :) Mým posledním úlovkem je tato kosmetika Goldwell http://www.pul­s.cz/vlasova-kosmetika-goldwell.html kterou mi doporučila moje kadeřnice :)

MarkettB

Já jsem už taky vyzkoušela třeba tu Nouvelle a s tou jsem byla moc spokojená, pokud hledáš něco nového, tak by jsi ji měla opravdu vyzkoušet…

ZoneVerita

Já jsem začala nedávno používat kosmetiku Goldwell, bylo to přes kadeřnici, která mi to doporučila… Doporučila mi i obchod Puls, kde jsem ji mohla sehnat a ta mi ty vlasy docela pěkně spravila…

Sisska

Záleží asi na vlasech, ale já fénuju i žehlím, pořídila jsem si sadu od Remington, kde je i kulma a každý druhý den něco s těmi vlasy nechám a nepotřebuji na vlasy nic jiného jen kvalitní šampóny, žádná maska ani nic podobného …

Klariska15

A já zase souhlasím se Sisskou, já jsem taky nikdy nepotřebovala nic víc než kvalitní šampón, jenže já si je ani nefoukám ani nežehlím, takže asi tam bude to ALE :D

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

ptáč

http://poradny­.forumzdravi.cz/po­radna-125-pece-o-vlasy