Denasha

Jak si odbarvením co nejméně zničit vlasy?

Mám odbarvené konečky, ale zničené jsou teda mega. Asi půjdou pryč, ale odbarvovat vlasy stejně budu. Potřebuji se ale zeptat jak si je co nejméně zničit, protože takové konečky už nikdy nechci!
Doplňuji:
Ke kadeřnici bych šla, ale cena je strašná a tolik na vlasy vyplácat nemůžu.

Nejlepší odpověď
iceT

Běž ke kadeřnici,ta bude vědět co a jak. Doma si vlasy odbarvováním jen dokaličíš ještě víc.

Další odpovědi
anonym

Ostříhej se do ´hlaďoučka´…
Jednak budeš gigakůl – a jednak si budeš moci snadno zničit nejen konečky, ale i kořínky vlasů!
:-O

zzzzz

Sama je pravděpodobně vždy zničíš. Zkus se domluvit s nějakou známou kadeřnicí, která by ti to udělala za pár korun mimo pracovní dobu.

Blond ničí vlasy vždy, prostě to tu tmavou barvu vyžere a sní to vyžere i vlasy. Nejhorší je odbarvovat tmavé hrubé vlasy.

marci1

Odbarvené vlasy vždy trpí. Jedině si je neodbarvovat tak často a častěji konečky vlasů zastřihávat.

Emefej

Neodbarvovat.