Kazatel

Rus, nebo Ukrajinec? A co dělat s takovým spratkem?

https://fb.wat­ch/df7vLJ4VYv/

Nejlepší odpověď
Dochy

To je jedno. Neschopná učitelka – tohle si nemusí a nesmí nechat líbit. (A to mám bohužel zkušenosti)
A nebo je za tím ještě něco, co nevidíme.

Další odpovědi
Drap

Potřebuje dostat pořádně na prdel. Tímto přehlížením se v něm už odmala podporuje agresivita a podporuje se to, že si může cokoli dovolit.

Jiří Bohumil

Špatná výchova dítěte, agresivní výchova společností a někdy i třeba v rodině. Nutné řešit s rodiči, případně se „sociálkou“. Na straně učitelky zase nedostatečná autorita. Ta se nezíská ale pouze běžným trestem, ale způsobem chování a přístupem k dětem a nepodceňováním prvotních příznaků takového chování žáka a okamžitým radikálním zásahem.
A jestli je to Rus, nebo Ukrajinec, na tom nezáleží. Toto je docela možné, že se bude, vzhledem i k našim sdělovacím prostředkům a internetu (třeba zápasy „ememej“), objevovat v budoucnosti i u nás. Chudáci kantoři. ;-(

aliendrone

No co, SEŘEZAT! A až se probere z bezvědomí, tak ZNOVA. A pořád aplikovat tuto léčebnou proceduru/medicínu, dokud dávka nebude dostatečně účinná a nezabere. :)

Spíš bych tipl, že Dochy má recht ve své poslední větě. :)