Rozmrzle maso ( na gulas ) jsem rozmrazila dnes rano na zitra ,

ale zitra nebudu doma ( nevedela jsem to ) – rika se , ze se znovu nesmi zmrazit. Proc ? Co se stane kdyz ho znova zmrazim ? Dik. -iv-
Doplňuji:
Dnes uz to nezvladnu … asi brzy : Dobrou .. :-o 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nezmrazuj ho, nemá to pak žádnou chuť veškerá šťáva a živiny už z masa rozmrazením zmizely. Rozehřej si tuk a na cibuli a paprice ho obdělej a pak ti klidně v ledničce vydrží i do druhého dne. Ale do mrázáku už ne.
Doplňuji:
To je ale chvilička jen aby se maso opeklo a můžeš ho nechat zchladnout a šup do lednice

Další odpovědi
dědapetr

Udělejte si základ na guláš dnes a ten dejte do ledničky.

Jikra

Samozřejmě hanulka má pravdu ale když to maso znovu zmrazíte tak vám ani jemu žádné zdravotní riziko nehrozí.

suaeda

Co s masem – velice dobře to popsala „hanulka11“.

elektrikář

Uvař guláš už dnes hotový se může zmrazit. po rozmrazení masa se mohou začít množit bakterie které na mase jsou. Proto se opětovné zmražení rozmrzlých potravin nedoporučuje.