Tabea

Rozdává stále Andrej Babiš na svém meetingu koblihy s marmeládou, nebo od toho upustil?

Odpovědi
zjentek

Meeting nutně neznamená, že shromážděný dav potřebuješ a ještě jsem neviděl rozdávat něco zadarmo. Takže koblihy se rozdávají, když něco po obdarovaných potřebuješ. Za rozdanou koblihu si klidně koupíš třeba přízeň hladového člověka a proto taky pro vlády není příliš příznivé udržovat národ sytý! Kolikrát pak totiž sytý prostému „kobliháři“ nevěří! Kdo se neumí prodat, modlí se a doufá, že na veřejnosti natrefí lokaci, kde se kobliha rozdává. Kdo se prodat umí, napíše e- mail, něco ve smyslu: zkusím to s Vámi u voleb, ovšem DEJTE koblihu a hlavně Vás nemíním hledat někde v metru. Ovšem tady pozor! Umět se prodat se často rovná KORUPCI! (;

Alesh

ano, rozdává… akorát se ty koblihy transformovaly do podoby peněžních balíčků směrem ke svým (potenciálním) voličům. Má teď vlastně geniální situaci, protože ty balíčky mu proplatí plátci daní. Není to geniální? 😉

JežíšKristus

Opustit místo / upustit od potrestání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.