Diego Diegi

Jakou symboliku má, když se mi roztrhne řetízek s křížkem?

Ahojte, jakou symboliku má, když se mi roztrhne řetízek s křížkem? Děkuji mám ho odmala a roztrhnul se mi po dvaceti letech u společnice při sexu…měl jsem ho víc jak dvacet let..

Nejlepší odpověď
Drap

Žádnou. Buď byl řetízek levný aušus, nebo na něj byl vyvinut příliš velký tah. Další možností by mohla být únava materiálu v kritickém bodě. Symboliku v tom nehledej.

Další odpovědi
annas

Záleží na tom, proč jste řetízek s křížkem nosil. Zda jako křesťanský symbol, nebo jen jako módní ozdobu.

Kříž je symbolem Ježíšova utrpení, takže pokud nejste věřící, není vhodné křížek nosit jako módní doplněk, Pokud jde třeba památku po někom, přebíráte jeho energii. Podle časopisu Spirit.

https://www.spi­rit.cz/index.php/64-titulni2/14870-nosit-krizek-na-krku-ano-ci-ne

Pokud se křížek roztrhl, určitě to mělo nějakou příčinu. Všechno souvisí s něčím,,, tedy v co věříte.

Smack

Pověry jsou jen pohádky, takže hledej jen technickou vadu.

nyjono

Symboliku žádnou.
Prostě všechno má nějakou životnost.
Nebo sis myslel, že očko s přívěskem, které jezdí po řetízku 20 let ten řetízek nezeslabí?

zjentek

Symbolika zde může souviset právě se zmiňovanou prostitutkou nebo jinak děffkou. Třeba měla v plánu ti ho symbolicky čmajznout, jenže sis okolností nevšiml přesně.

Disraeli

Smyls to mít bude, ten je ve všem (protože náhody neexistují). Ale v náboženství to nebude, žádná taková symbolika…

tvaruzekcz

Záleží na jakém místě k roztržení řetízku došlo (jestli doma nebo někde jinde), dále na tom zda byl řetízek zlatý nebo stříbrný a taky na tom zda to je tebou koupený nebo někým darovaný řetízek.

Přeji Ti hodně štěstí.

elkon

Žádnou, ale křížek nosit je hloupost. Existuje řada jiných cetek, které lze nosit.

podger

Tak to jsi v háji. Skončíš v křižáckým pekle

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.