Pája04

Rodiče mě ignorují. Proč?

Moji rodiče mě absolutně ignorují.Byla u nás kámoška, a nacvičili jsme si scénku, šli jsme ji ukázat mamce a taťkovi ale ti se bavili o něčem jiném, a vůbec nás neposlouchali.Jsem už zoufalá.Prosím poraďte, aby si mě více všímali…:(

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejlepší bude, když za nimi zajdeš a svěříš se jim se svým pocitem,,,tím nic nepokazíš,,,

Další odpovědi
žolik

Víš to je těžké neznám tě nevím možná že měli něco důležitého,já si mislím že se mylíš že tě rodiče ignorují,nevěřím tomu,určitě si něco namlouváš.

Zdroj: žolík

kralicekika

ahoj Páji,vím,lehko se mi kecá,ale zkus je pomalu,slušně,po­žádat KAŽDÉHO ZVLÁŠŤ : mamko,(taťko),pro­símvás,A ZKUS UKÁZAT,nebo vysvětlit s čím potřebuješ pomoct – uvidíš budou v šoku,a možná se "chytnou za nos"co se děje..možná je to totiž jen jejich reakce na TVÉ chování.Tak pokorně DOTOHO : )