Avatar uživatele
Jovan

ridicske opravneni skupiny B

dobry den, chci se zeptat, slozil jsem zaverecne pisemne zkousky i jizdy jeste pred 18 rokem, jelikoz jsem delal autoskolu ve skole. muzu si jit podat zadost na urad i vyzvednout ridicsky prukaz jeste pred 18 rokem ? predem diky

Zajímavá 0 před 377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Požádat o ŘP si můžeš, ale bude ti vydán až po dosažení 18 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Začátek platnosti řidičského průkazu pro skupinu B bude v den Tvých osmnáctých narozenin nejdříve, dříve to možné není, protože i když jsi úspěšně složil řidičskou zkoušku jak z theorie, tak z praktické jízdy, pro skupinu B, nesplňuješ kumulativní zákonnou podmínku, totiž, věk minimálně 18 let.

Takže určitě si požádej, asi to pro Tebe bude důležité, když jsi to dělal tak brzy, tak ať se to zbytečně neprodlužuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VaclavZeman

To já jsem na autoškolu byl hrozný. Na učitele jsem se i vyzvracet. Postranní zrcátka mi byla k ničemu a ani jsem nedokázal vnímat prostor okolo sebe, kam se vejdu a kam ne. A protože šéf autoškoly se znal s mojí rodinou, tak mi dokonce i nabídli, že když už se tak nevrátím, tak mi vrátí všechny peníze. A tak jsem spokojeně učinil. Ale mělo to i svá budoucí negativa, a to třeba to, že kdybych byl býval měl řidičák, tak jsem byl býval mohl svést pana Landu. O tom jsem tu myslím už psal. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

VZ: Jseš si jistm že bys chtěl Landu svádět??? 😉

Nový příspěvek