Greatstar

Dostanou řidičák lidi, kteří se v minulosti pokusili o sebevraždu nebo se sebepoškozovali?

Dostanou řidičák lidi co v minulosti se pokusili o sebevraždu a nebo se sebeposkozovali a přitom to ví jejich praktik? A da se tohle nějak odstranit aby to pak už nikdo nevěděl ?

Původní neotázka
Řidičák při záznamu od psychiatra

Nejlepší odpověď
cukrar

Jak píše kapitán, o schopnosti řídit rozhodne jen lékař, který sdělí, ano, ne, s podmínkou.

sesednizkola, již po 6 měsíců zákazu je to na psychotesty.

Další odpovědi
sesednizkola

Pokud vím, psychologické vyšetření není potřeba pro získání ŘP, pokud ti v minulosti nebyl odebrán na více než rok. Zeptej se svého praktika. Zavolej mu, objednej se, že chceš jen razítko na potvrzení do autoškoly a dál to nerozebírej. Pak napiš jak do dopadlo.

Danina65

Znám osobně profi řidiče, který se pokusil o sebevraždu, po návratu z nemocnice po dvou měsících jezdil