Rádio Fabie 1

potřebuju poradit,když zapnu rádio,tak se mi rosvítí světla zpátečky,co je to za bordel

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To není žádnej bordel.
Tak za prvné: Rádio se zapne po zapnutí klíčku. nemáš náhodou zařazenou zpátečku? Ta se pak po zapnutí toho klíčku rozsvítí.
Ale teď vážně. Buď to máš špatně zapojené nebo tam je někde zkrat. Asi jsi vzal elektriku do rádia někde kde se ti pak rozsvítí zpátečka.
Bez kontroly zapojení to nelze přesně určit.

Další odpovědi
dejv.s

Tak to je hustý. Ještě jsem to neviděl ani neslyšel. A když se pustí radio při nezasunutem klíči do zapalovaní tak svítí spátečka taky?? To jsou ale věci…