SINGO

Podle mě to je nahraná scénka (vymyšlené).

Další odpovědi
barnajka

A ty nemáš vlastní mozek, že věříš všemu co ti do mailu přijde?
Prosím tě – každý soudný člověk vidí, jak je to video umělý. Zajímavý je už to, jak pohotový ‚pan kameraman‘ byl – že byl ve správnou chvíli na tom správným místě, aby všechno zdokumentoval.
Hehe – jako kdyby o tom snad věděl předem, či co… :D

Autentický video prostě vypadá jinak – tohle je dokonale ukázkový podvrh.
V hoaxové databázi to zatím ještě není, ale tipuju, že co nevidět se tam objeví.
Schválně sleduj ;)
http://hoax.cz/ho­ax/databaze/

Mimochodem, dám ti radu: ROVNÝCH 100% příloh tohoto typu, který ti chodí do mailu a kterým ty tak věříš, je buď hoax, a nebo ‚jen‘ neužitečná řetězovka.
Ještě NIKDY se mi nestalo, že by něco z toho byla pravda.
NIKDY.

Ale každý ať si věří, čemu chce. Pro mě, za mě ;)

Drap

Nevím, proč jsou v médiích označováni jako nepřizpůsobiví. Oni se přece dokáží přizpůsobit jakékoli situaci a vždy z toho získat ještě něco pro sebe.
Hrůza a děs !

briketka10

nemusím se zamýšlet bydlí tu s námi ve vesnici, ale vím, že lžou a kradou..
! PEKLO !
video mi nejde spustit..