12kolemjdouc

Působí to na vas stejne?

Predtim nez vůbec zacal zpivat na me při vstupu na pódium a představení pusobil na mě jakoze se jedná o hlubokeho citlivého cloveka. https://youtu­.be/whLcaxovg_U
Zajima me jestli to na vás působí stejne a čím to je.

Odpovědi
Ametyst

Je to dobrej kluk. Nebýt této soutěže, nesetkali by se jeho rozhádaní rozvedení rodiče, kteří se neviděli celá léta. Jak se má asi ten kluk zachovat, když má rád oba? Já ho respektuji, i když jeho muziku neposlouchám.

Filip84

Pokud tím míníš highly sensitive person, tak ne, neřekl bych. Jinak jediné, co je na něm poznat ve chvíli, kdy otevře ústa je, že je z Yorkshire. 🙂