petr1

Pujdu do vezeni?

dobry den,chci se zeptat v dubnu mi koncila podminka kterou jsem ovsem v lednu porusil a to podle paragrafu 234 odst.1 a precin z podvodu popdle paragrafu 209 odst.1 tres­tniho zakoniku ve stadiu pokusu dle paragrafu 21 odst.1 trestniho zakonika.zajima me co bude ted nasledovat pujdu do vezeni?na jak dlouho?je pro me polechcujci ze jsem se k cinu doznal a vse bylo spachano pod vlivem alkoholu jelikoz jsem na nem zavisli?dekuji petr

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

Záleží za co jsi měl podmínku předtím?
Délka trestu už ti byla stanovena v rozsudku – byl jsi odsouzen k odnětí svobody v nějakém trvání s odkladem do dubna 2012. K tomu ti zřejmě ještě přičtou nějaký ten měsíc za ten aktuální podvod. Alkoholismus není polehčující okolnost. Možná ti bude ještě nařízena ústavní léčba

anonym

Věřim že lepší člověk může být i kriminálník než někdo jako je uživatel Arygnoc. To je můj názor.