zjentek

Půjdete zejtra (nebo v sobotu) volit toho nejmladšího kandidáta, tak jako já?

Dejme mládí zelenou!

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne

Další odpovědi
ivzez

Volit ano,
Hilšera ne (snad až dospěje).

Mc Merkurion

… ne … a nejde o mládí, to není důvod, proč bych ho nevolil, to je jedna z mála věcí, co mi na něm nevadí, ale ty názory, ty názory, ty názory …

Kepler

Ses zbláznil? Odkdy slépka učí orly lítat? Umí tak jedině slíbit dobrou úrodu pšenky, ale na otázku, kde na to vzít kombajny, tak se zatváří jako idiot. Je rozdíl mezi politikem a státníkem, frštejn?

orwell

Mládí klidně zelenou dám, ale volit ho nebudu. Je tam pouze jeden skutečný kandidát + osm trpaslíků. Ta šílená mediální dehonestující kampaň mě jenom potvrzuje, že stojím na správné straně.

michalds

Ne, je až příliš mladý. A navíc, prezident má být politik a ne lékař.

aliendrone

FUJTAJXL!!!
Je pravda, že zelenou jsem si dal naposledy v mládí, ale zážitek mi vystačí do konce života! :D :D :D

zjentek

Mc Mckurion- tak názory jsou jako zadek, každej má jenom jedem… krom překabátistů. Z toho plyne, že z těch devíti se stejně nemůžu s nikým shodovat a to platí pro všechny… pokud nekabátí, nebo přímo nelezou vřiť.

zjentek

Nějakej rasista tu otázku určitě zase smaže, ale já už to předpokládám, takže mně, ani Hilšerovi neublížíte, zapšklý ropuchy! ;)