Avatar uživatele
mosoj

Půjde do toho ?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/243689-eu-chce-aby-evropane-zacali-jist-hmyz-cim-drive-tim-lepe.html

Jakmile si sarančata dají v parlamentu a na hradě, jdu k Lidlovi pro konzervu žížal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, dědapetr před 4616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Já bych do toho i šla, když by mi to zachutnalo, tak bych si to občas koupila – v žádném případě by to u mě nenahradilo normální maso. Spíš bych si to příležitostně koupila třeba 1× za 2–3 měsíce.

Pokud jde o EU, tak bych se na ně rozhodně „vykákla“. Za chvilku nám budou diktovat do čeho si máme utřít p*del, ne?! Tak to fakt ne e…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Proč ne už jsem to zkoušel a není to až tak špatný.V Brně na náměstí dělali ochutnávku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Co říct.Snad jen,že lidská hloupost,nezná mezí.Možná je už opravdu načase,aby nás příroda umravnila.A,ží­žaly,a jinou podobnou havěť,jíst nehodlám.Přece o ně neokradu,třeba vepře,který si na nich pochutná,a na něm si rád pochutnám zase já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkusit se má všechno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

což…v době pobělohorské lid prostý z hladu pojídal chrousty. my tam dospěli bez války sice, ale výsledkem 22 let nezodpovědných experimentů vládních mocipánů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
staryforTin

Šneci budou dražší než králičí. Když začnou lidi sbírat šneky, podmínky pro sběr se zpřísní. Dobrý den, pane Orwell.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ing.internet

Půjdu do toho. Je to jen o zvyku a myslím, že to je zdravé a může to být i dobré, pokud je to dobře upravené. Už se těším, až to bude k dostání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

dedapetr: KDY?! Uz hrozne dlouho to chci vyzkouset! Bude to tam i zitra? (Predpokladam, ze to bylo na Svobodaku?)

ostatni: nejaky tip, kde to prosim zkusit? Protoze ja bych to osobne vyzkousel hrozne rad.

před 4616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
staryforTin

A nešlo by to udělat na způsob úpravy hub? Třeba na kmíně se sádlem? Rettigová něco vymyslí.

před 4616 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek