jmachan

pry se bude platit ze zberu malin hub boruvek atd.

Nejlepší odpověď
anonym

Úplně by stačilo důsledné pokutování polských „sběračů“, kteří plení lesy v pásmech krkonošských rezervací.

Další odpovědi
arygnoc

to by bylo dobře.

aspoň by zmizeli kvazipodnikatelé, co sedí na kraji cest s koši borůvek, hub, malin.
Doobré by bylo, kdyby nezmizeli, ale ze svého příjmu zaplatili daň (jako my všichni) a na sběr měli třeba licenci.

Osobní spotřebu bych nějak limitoval (hmotností nasbíraných produktů), jako je to v rakousku.

johana 56

Možné je všechno,budeme platit i za procházky na čerstvém vzduchu.Mimocho­dem,budou se prý vybírat i poplatky za používání lesa jako veřejného WC.

Drap

Je to smyšlený u nás zatím neproveditelný nesmysl