Viktorie II.

Prý padá rubl, budete si něco přát?

Nejlepší odpověď
Malvína

Přeji si klid, mír a život v určitém standardu. Pro všechny. Ať je to jak chce, na Rusáky to bude mít veliký dopad, a to jim nepřeji.

Další odpovědi
Ametyst

Budu si přát, aby váleční štváči už dali pokoj. Aby se po rozhovorech obou stran situace uklidnila, vojska se stáhla, váleční štváči sklapli. Koukala jsem na live kamery na polské hranici- jak rychle ilegálové zjistili, kudy se dostat do EU, spolu s ukrajinskými uprchlíky.

aliendrone

Jasně, přeji si pokud možno co nejhlubší propad. :)
Jakkoliv má Malvína mnohem vyšší morálně-etický přístup než já – za což se HLUBOCE stydím… (no jasně že kecám, je mi to fuk, jen jsem chtěl chviličku vypadat jako echtovní dobrák), tak bližší košile, než kabát.

Když už MUSÍM platit Banderovce (přičemž kdoví kdy tomu bude konec, s ukončením konfliku to jistě NEBUDE), tak je NUTNÉ kompenzovat škody. Ber kde ber a vůbec mě nezajímá morálně-etická stránka věci. Na svoji obhajobu mohu uvést jen to, že jsem ve stejné situaci, jako když „chlap ucítí vůni ženy“ – také je díky přirozeným pudům zcela bezmocný. Vůně merglí je podobně TAK opojná! ;) :D :D

paul1

Aby to už skončilo, umírá tam mnoho nevinných, ale i vinných (těch méně).

_Bůh_

Mozek pro Rusáky, aby si nevolili komanče a oligarchy.